Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-12-2013, 17:56   #21
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Skoro tyle osób rezygnuje to może prześlę ci na PW mój koncept Bibliotekarza Mistrza Wiedzy który jest synem Oghmy i próbuje zrewolucjonizować biblioteki na Torilu ? Najwygodniej byłoby w FR bo do tego mam najwięcej tła zrobionego ale może być też każde średniowieczne\wczesnorenesansowe fantasy z magią.

Mam kilka pomysłów co z tą postacią można by zrobić

- Poszukiwanie jakieś starożytnej wiedzy, sesja przygodowa.

- Sesja szpiegowska z budowaniem Powszechnej Biblioteki Torilu, zdobywanie funduszy walka z opozycją itp.

- Sesja podróżnicza, może jakieś wyprawa na Chult, albo na Lśniące południe ? W celu nawiązania kontaktów handlowych i zakładania filii. Postać generalnie lubi pisać Dariuszem wiec nada się i do takich klimatów.

- Jakaś przygoda w Planescape ? Walka Między Mocami albo frakcjami ?

Mam jeszcze kilka innych konceptów albo wątków z innych sesji które można lecz nie trzeba wykorzystać jako inspiracje lub materiały dodatkowe tylko nie chcę cię tym wszystkim zarzucać
 
Brilchan jest offline