Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-12-2013, 21:45   #5
konrad92
 
konrad92's Avatar
 
Reputacja: 1 konrad92 nie jest za bardzo znanykonrad92 nie jest za bardzo znany
Witam współgraczy.
Trochę szkoda że ten temat nie powstał pare dni wcześniej tak abyśmy obgadali co i jak robimy. Ale skoro nie powstał to musimy to ustalić teraz.
1) Myślę że dobrze by było aby każdy podał w komentarzach swoją kartę postaci. Wkońcu mamy być kompanami broni więc musimy wiedzieć jaki sprzęt mają osoby z oddziału obok abyśmy mogli odpowiednio dostosować taktykę i działania. Aby dać dobry przykład ja pierwszy;
Cytat:
Karta postaci :

Imię : Aleksiej
Nazwisko : Rokoszynski
Wiek : 28 lat
Zdjęcie (200x200) : http://d.wiadomosci24.pl/g2/76/ee/73...75_28d6_p.jpeg
Historia postaci ( krótko, jak się znalazł na froncie, kariera wojskowa, odznaczenia, gdzie walczył ) :
Korzenie Polskie, Przodkowie zostali zesłani na Sybir za udział w powstaniu styczniowym, tam też się osiedlili gdzie ulegli „rusyfikacji”. Ojciec Aleksia podczas wojny Polsko-Bolszewickiej opowiedział się po stronie Czerwonoarmistów.
Sam Aleksiej wstąpił do wojska w wieku 25 lat. Od początku służył na Wschodzie kraju. Tam też założył rodzinę i ma 3 dzieci. Po wybuchu wojny ZSRR z III Rzeszą on wraz z oddziałem zostali postawieni w stan gotowości. Po kilku miesiącach zostali przerzuceni do Stalingradu gdzie mieli oczekiwać dalszych rozkazów. Z powodu zbliżających się do miasta Armii Niemieckich został włączeni do obrony. Walczyli od pierwszych dni oblężenia.

Cechy charakteru ( trzy ): Rozważa każdą swoją decyzję ,nie działa impulsywnie ,wymaga od żołnierzy posłuszeństwa.
Cechy wyglądu ( nie musi być żadnych ) :
Stopień wojskowy ( najwyżej porucznik ): Porucznik
Specjalizacje: Snajper, Medyk
Talent: Urodzony strateg

Karta oddziału :

Nazwa oddziału ( jak nazywają ją żołnierze )�-:Oddział Polaka.- Tak nazwał ten oddział jeden z wyższych oficerów i wśród żołnieży się to przyjeło. Sam Aleksiej Nienawidzi tego określenia.
Podział punktów specjalizacji : Snajper x2, Saper, Broń Przeciwpancerna x2, Walka wręcz.
Podział punktów broni :
15x Ppsz 15x Mosin
2.) Wybieramy głównodzowodzącego czy tworzymy "radę wojenną". Ewentualnie pozostaje jeszcze samowolka.

3) Macie jakieś propozycje co pierwsze robimy??

---------------------------
Edit;
4) Wstawiam Mapkę aby się nie zgubiła
 
__________________
Nadzieja to luksus, na który mnie nie stać.

Ostatnio edytowane przez konrad92 : 29-12-2013 o 22:03.
konrad92 jest offline