Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-12-2013, 22:23   #7
Pechowy Ninja
 
Reputacja: 1 Pechowy Ninja nie jest za bardzo znany
Imię: Nikita
Nazwisko : Sorokin
Wiek : 29

Zdjęcie (200x200) :Bank Fotek

Historia postaci ( krótko, jak się znalazł na froncie, kariera wojskowa, odznaczenia, gdzie walczył ) : Nikita to syn zagorzałych komunistów, sam raczej z rezerwą podchodzi do tej ideologii, jest jednak wielkim patriotą. Karierę wojskową rozpoczął w 1938 roku, a "plecy", jakie zapewniał mu ojciec, członek partii, szybko wywindowały go w górę. Nikita zawsze zafascynowany był bohaterami wojen, zwłaszcza spartiatami i Leonidasem. Teraz, pod stalingradem, nie w trzystu a trzydziestu ma zamiar spełnić swój sen o bohaterskiej i, jak ma nadzieję wygranej walce. Odznaczony orderem czerwonego sztandaru za odbicie majora z rąk niemieckich. Uczestniczył wcześniej w wojnie z Finlandią, a także w wojnie obronnej przeciwko Niemcom, w bitwie pod Smoleńskiem, gdzie został przewieziony, a później dzięki kontaktom ojca zabrany na rekonwalescencję do Moskwy.

Cechy charakteru ( trzy ) : Odważny, bohaterski, lojalny.

Stopień wojskowy ( najwyżej porucznik ) : Starszy chorąży


Karta oddziału :


Nazwa oddziału ( jak nazywają ją żołnierze ) : Kanibale

Podział punktów specjalizacji : 2 pkt na przeciwpancernych, 2 pkt na ckm, 1 pkt na miotacz ognia, 1 pkt na medyka.

Podział punktów broni : 10 ppsz, 20 mosin naganat.

Dowódca:Urodzony wojownik, walka wręcz, saper.

Co do głównodowodzącego, to pewnie wybiera mg, ale jak ktoś ma faktyczne pojęcie o taktyce to niech wychodzi przed szereg i się zgłasza do tej roli, bo ja np. o wojsku nie wiem za wiele i swoim oddziałem będę zarządzał "na czuja".
 

Ostatnio edytowane przez Pechowy Ninja : 29-12-2013 o 22:26.
Pechowy Ninja jest offline