Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-01-2014, 12:11   #4
Lost
 
Lost's Avatar
 
Reputacja: 1 Lost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwu
Cytat:
Nazwa: Frankenstein
Zdjęcie: Zdjęcie I
Używana amunicja: 7.62x39 mm
Pojemność magazynka: 30
Reguły specjalne: Celny, Dobra amunicja, Zawodny
Wymagana budowa: 12
Opis: Nazwałem tą giwerę Frankenstein. Kupiłem go od jednego kolesia, który twierdzi, że wyciągnął ją z łap szaleńca, który przez jakiś czas polował w jego okolicach na bydło i okazjonalnie farmerów.
Ale wracając. Po pierwsze lufa, magazynek i muszka wyciągnięta jest z popularnego Kałacha. Rękojeść pistoletu to na mojego oko Beretta 92. Jakiś gość powiedział mi, że hamulec wylotowy pochodzi z snajperki Tabuk, ale nie mam pojęcia, czy to prawda.
Dobrze się z tego strzela, tyle, że muszę pakować przedwojenną amunicję, bo giwera nie trawi samoróbek, a do tego mimo, iż przypomina kałasza zdarza jej się zaciąć. Stary nie narzekaj, tylko spójrz na nią jeszcze raz. Ona się przecież trzyma na słowo honoru. Więc, cóż nie powierzyłbym jej życia, ale zazwyczaj robi robotę.
Dodatki: Pas naramienny, Luneta x4, latarka
Zdjęcie zostało wykonane w Iraku między 2007, a 2008. Choć trzeba przyznać, że równie dobrze mogło by być zrobione w 2055
 
__________________
Spacer Polami Nienawiści Drogą ku nadziei.

Ostatnio edytowane przez Lost : 19-02-2014 o 14:37.
Lost jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem