Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-01-2014, 20:06   #42
Demoon
 
Demoon's Avatar
 
Reputacja: 1 Demoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodze
Jeśli dobrze zrozumiałem Quela to hobgobel ma u niego LA+0. a Draconic poza +2 do Cha daje +2 do str i con, co dla mnie jako postaci jednak walczącej jest bardzo ważne.

Abjurant Champion to wybór obowiązkowy ale narazie skupiam się na battle sorku. Tak naprawdę przez ten szablon tracę poziom który dawałby mi drugi krąg czarów, więc niby strzelam sobie w stopę, ale naprawdę marzy mi się taka postać. tak poza tym to właśnie idę sklepać tą historię która kiełkuje mi w głowie cały dzień ;>

edited
Mistrzu każę na siebie długo czekać ale smażę coś fajnego, jest 22:00 i brakuje mi około pół godziny

edited2
OK, poszło! Quel sorry, chcialem to jakos strescic i to co wyslalem jest najkrotsza forma ze wszystkich, naprawde sie staralem
druga sprawa, mechanika nie jest skonczona - dokladnie rozdzial ekwipunku. zdazylem kupic tylko zbroje - bron musze znalezc najlepsza dla siebie i to ona ma byc magiczna, reszte ekwipunku jakos dokrece, w wiekszosci bedzie podstawowy. chyba damy z tym rade?

finally edited
dobra, broń jest, padło na zwykły długi miecz ale z tym to już będzie wszystko. czekam na Twoj komentarz dotyczacy postaci, no i tego czy bedzie dane Drakko uciec od Sythilisjanskiego wojennego zniewolenia (inaczej popadnie w depresje, musisz miec to na uwadze)
 

Ostatnio edytowane przez Demoon : 02-01-2014 o 23:11.
Demoon jest offline