Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-01-2014, 21:58   #47
Fearqin
 
Fearqin's Avatar
 
Reputacja: 1 Fearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłość
Taaa... pamiętam ze 3 lata temu była jakaś tam druga edycja czegoś tam, ale były tam głównie gierki na PC, fantasy co kot napłakał, spotkanie z dwoma autorami, których nie pamiętam i... nie wiem, grałem w turnieju Starcrafta 2 to pamiętam.

Poza tym raz do roku jest wielki slot mangi/anime, w miarę spoko jak kogoś ciągnie, bardzo różnorodne, choć ja w tym roku dla siebie nic nie znalazłem.
Jeśli o konwenty idzie no to jednak słabiznę mamy Ale nie zmienia to faktu, że jest z kim i w co. Jest masa ludzi z bitewniakami, MtG no i sesjami RPG. Jak się raz zajdzie do sklepu Gryfan (w centrum) i popyta to Cię wprowadzą. No i oni tam organizują turniejki w różne gierki. Konwenty może to nie są, ale coś się dzieje. Zapupie może i tak, ale swojskie.

PS. Juwenalia. Zawsze jest sporo fantastyki na Juwenaliach. Wszelkiej maści.
 
__________________
Pół człowiek, a pół świnia, a pół pies

^(`(oo)`)^
Fearqin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem