Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-01-2014, 22:56   #101
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
- A niby skąd ty wiesz, co to za stwory z tego cmentarzyska wyłażą? Była tam już? - ton podszyty był teraz ciekawością. - Ja swoje wiem, co widziałem, to widziałem. Na bestiach mi się nie znać, nogi za pas wziąłem i biegłem. Może to jaka wielka zwierzyna była? Żółte ślepia się gapiły zza krzaków.
Alez spojrzał na Arinę wzrokiem, który sugerował kompletne niedowierzanie. Krążył dłonią wokół gałki miecza, nie mówił jednak nic. Zamiast tego powoli zjechał ze ścieżki, starając się przyjrzeć budowli także z innych stron. Lokator stanicy kontynuował zaś, niezrażony.
- Zawsze taka dociekliwa, czy schronienia mi zazdrościsz? Stwory są na cmentarzu, ja wam mówię. Trzeba je ubić, to i okolica zrobi się spokojna. Takie moje zdanie. O Starej Babie słyszałem, być tam nie byłem. Po to się tu przeniosłem, by sam mieszkać i ludzi nie widywać. Zadowolona? To teraz odejdźcie, jeszcze do wsi zdążycie przed zmrokiem.
 
Sekal jest offline