Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-01-2014, 00:17   #216
Cybvep
 
Cybvep's Avatar
 
Reputacja: 1 Cybvep jest godny podziwuCybvep jest godny podziwuCybvep jest godny podziwuCybvep jest godny podziwuCybvep jest godny podziwuCybvep jest godny podziwuCybvep jest godny podziwuCybvep jest godny podziwuCybvep jest godny podziwuCybvep jest godny podziwuCybvep jest godny podziwu
Ciekawa dyskusja...

Generalnie sesję będę wspominał pozytywnie. Z mojej perspektywy, było nie tylko fajnie, ale to też takie porządne wprowadzenie do tego, jak na LI to wszystko wygląda, i jak się gra u Sekala .
Jako "nowy", muszę powiedzieć, że MG należą się też podziękowania za to, że bardzo spokojnie i sensownie odpowiadał na wszystkie moje pytania w okresie rekrutacji i na początku sesji odnośnie mniej albo bardziej istotnych kwestii. Później było tego mniej, ale ilekroć coś się pojawiało, to również problemów nie było. Ogólnie - spora otwartość i dość swobodne podejście, które mi bardzo odpowiadały.

To, co mi się mniej podobało, to wzrost znaczenia Doca w przypadku tych przechadzek po labie itp. i przez to też wzrost liczby postów, które wydawały się bardzo "mechaniczne". Czasem miałem wrażenie, że mogłaby wszystko wrzucać jedna osoba i wielkiej różnicy by to nie robiło . Nie wiem nawet, czy dało się to inaczej rozwiązać przy jednoczesnym pozostawieniu swobody graczom, mówię po prostu, jak to odbierałem. Co do Doca jako takiego się przekonałem. Myślałem, że z nim będzie tak sobie, ale zazwyczaj było dobrze . Nie polecam jednak łączyć Opery z tym narzędziem . Stosunki przerywane i te sprawy...

Graczom też dziękuję . W zasadzie poza okresowymi problemami z aktywnością podczas sesji, które po prostu się zdarzają i tyle, trudno się czegoś przyczepić, bo grało się z wami dobrze . Mam nadzieję, że nie byłem jakąś kulą u nogi czy coś, he he.

Potencjalną kontynuacją jestem wstępnie zainteresowany. Mówię "wstępnie", bo nie chcę czegoś zadeklarować, a potem się okaże, że jednak nie wyjdzie. Było wspomniane, że można napisać jeszcze posta kończącego, mój pewnie się pojawi.

EDIT:
Cytat:
Cybvep z przyjemnością było oglądać jak wciągasz się w sesyjny świat. Początki nigdy nie są łatwe, ale tobie naprawdę dobrze to wyszło. Może tylko na przyszłość spróbuj nie odpisywać na samym końcu?
To taka moja specyfika wynikająca z tego, kiedy zazwyczaj mogłem pisać dłuższe posty . Zobaczymy, jak będzie w kolejnych sesjach, jeśli będę brał w nich udział .
 

Ostatnio edytowane przez Cybvep : 05-01-2014 o 16:03.
Cybvep jest offline