Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-01-2014, 00:34   #15
Aramin
 
Aramin's Avatar
 
Reputacja: 1 Aramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie coś
Sorki chłopaki, że wciąż nie przedstawiłem mojego osiłka. To przez to, że piszę teraz pracę zaliczeniową, toteż nie mam sumienia ani czasu skrobać na laście. Jak się uporam to zaraz tu coś machnę.

Co do wstępu - spoko. Każdy gracz lubi jak się coś o jego postaci napisze :P Już dałeś mi pomysł na wstęp do mojego posta
Ciężko coś więcej powiedzieć bo był krótki i bez jakichś szokujących treści.

Dobra muzyka!

Morkgrub:

Wygląda tak jak na avatarze, wliczając w to te dziwne kościane rogi.
Jest prostym, acz nie nadpobudliwym Orkiem, który szuka chwały i wszelakich uciech łatwo dostępnych na wojnie. Lubi się obżerać, lubi się upijać i wreszcie lubi walczyć, ale przyjemność sprawia mu też słuchanie muzyki, czy opowieści. Nie jest złośliwy dla każdego w zasięgu ręki, ale nie da sobie w kaszę dmuchać i nie posiada specjalnych oporów przed mordowaniem. Choć jest dość prosty i niezbyt inteligentny to zdarza mu się rozmyślać, ale jego system moralny to raczej Kali kradnący krowę to dobry Kali. Jest dość pobożny, oddaje cześć Malarowi i Gruumshowi, nie wiedząc, którego powinien stawiać wyżej.Jego plemię oddawało hołd Malarowi, znowuż inni Orkowie w przytłaczającej większości - Jednookiemu. Póki co Grimskab radzi sobie z tym dysonansem czcząc obu. Jeżeli chodzi o niegoblinoidy to darzy ich wrogością, ze względu na ich budzące szał poczucie wyższości ich cywilizacji, która to niby jest lepsza. On sam ma na ten temat odwrotne zdanie. Wie z opowieści, że Zieloni nieraz dostali w dupę od Humanoidów toteż uważa, że wielka wojna to świetny pomysł by wyrównać rachunki i "poprawić" sytuację.
 

Ostatnio edytowane przez Aramin : 07-01-2014 o 11:50.
Aramin jest offline