Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-01-2014, 07:31   #136
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Dzięki wszystkim za pierwszy rozdział Peryferii! Ja bawiłem się naprawdę świetnie, prowadziło się lekko piórem, a to też ważne! Gra była ciekawa. Sesja udana choć mój real rozwlekł zakończenie. To tyle. Gramy dalej.

Do Sekala: Wszyscy zaliczyli tę sesję oprócz Felidae. Komenatrze zostają tutaj.



Tu jest rozdział drugi.

Termin to 11 stycznia.

Choć stanęło na akcji, to można sobie sporo w tej kolejce zrobić.

1. Opisać co się zrobiło z kasą z Brandenburga (ucieczkę też można).
2. Hieronymusowe fanty jak i wróżby mają skutki mechaniczne. Przedmioty niwelują rzuty, które miały wejść na zdrowie bohatera. Przed liczeniem obrażeń trzeba po prostu powiedzieć, że się wykorzystuje. Mydełko rozpuszcza się po 20 myciach się, a więc umówmy się, jak ktoś kupi, że trzeba o tym wspominać w poście lub komentach i odliczać w panelu sesji. Wiem, może być upierdliwe. Mydełko może działać w tym czasie dwa razy jeżeli deklarowane jest wykorzystanie mechanicznego modyfikatora. Z kolei Psie łapki po prosu tracą moc użyte do bonusa jeden raz, więc póki się nie używa, nie mają daty ważności.
Przepowiednia będzie tajemnicą czy jest prawdziwa czy nie, ale co na pewno, to fakt, że jest w stanie ubarwić odgrywanie postaci

Jesteście w Reiklandzie i postaram się na początku w każdym poście choć trochę o nim wspominać z historii, geografii czy obyczajów, żeby wam tę prowincje przybliżyć. Mapkę okolicy dla BG szukajcie w panelu sesji w zakładce Mapa: Reikland. No i możecie sobie sami gromadzić wiedze o okolicy w sesji. Wystarczy pytać BNów i tak dalej.

Ploteczki z trubadurem to normalna sprawa z punktu widzenia artyzanów posługujących się ozorem. Wymiana informacji czasem droższa od pieniędzy, internetów nie mają jeszcze w Starym Świecie.

Jak coś niejasne w poście, to śmiało pytać.

Z technikalii to trzeba poprzepisywać panel sesji. Bardzo proszę o kontrolowanie ile kto ma pieniędzy. Mam nadzieję, że na bieżąco to uzupełnialiście do tej pory. To samo ze zdrowiem.

Bonus to tylko po 100PD dla każdego, bo raczej mało było grania fabularnego od odbicia zakładnika w Kemperbadzie, czyli ostatnich pedeków (bo były rozdawane, prawda?)

Pzdr.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill

Ostatnio edytowane przez Campo Viejo : 05-01-2014 o 07:43.
Campo Viejo jest offline