Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-01-2014, 15:56   #217
Eleanor
 
Eleanor's Avatar
 
Reputacja: 1 Eleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputację
To i ja się pożegnam. Zawsze kiedy kończy się sesja jest trochę smutno, ze się skończyła i jednocześnie człowiek się cieszy że sesją ma zakończenie a już jak to zakończenie jest jednoznaczne z sukcesem postaci jest naprawdę świetnie!

Wielkie podziękowania dla MG, za kolejną porcję przedniej zabawy w niezwykłym świecie Cybersekala jak sobie nazwałam ten specyficzny setting Czekam na kolejną sesję w tych klimatach jeśli świat nie zwali mi się na głowę na pewno zagram

Bardzo dziękuję wszystkim współgraczom za kilka miesięcy wspólnej zabawy i intensywnej gry. To było naprawdę świetne.

Efcia stworzyłaś niesamowitą postać. Moja bohaterka pod koniec przygody najchętniej ukręciłaby twojej ten zakuty łeb , ale dla mnie jako gracza to była perełka, która mocno ubarwiała sesję.

Widz pełen szacun za trzymanie formy przez tyle miesięcy. Wiem, wrobiłam cię w postać dowódcy i wywiązałeś się z niej tak doskonale, jak myślałam że to zrobisz. Jeszcze raz wielkie dzięki.

Cybvep z przyjemnością było oglądać jak wciągasz się w sesyjny świat. Początki nigdy nie są łatwe, ale tobie naprawdę dobrze to wyszło. Może tylko na przyszłość spróbuj nie odpisywać na samym końcu?

Mam nadzieję, że jeszcze nieraz spotkamy się w innych sesjach.
 
Eleanor jest offline