Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-01-2014, 15:05   #5
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Niektórzy tak to widzą chociaż w samym podręczniku są propozycje jak można to prowadzić podobne do kolorów z Neuro. Ja zdecydowanie nie cierpię nadmiaru, jak Ty. Będzie bardziej w stylu klasycznego Neuromancera. Podrabiane dragi, dziwki symulakry , łatwa śmierć na ulicy.

W każdej mojej sesji taki brud to ważny odcień stąd tutaj będzie tak samo. Zresztą osobiście w każdej mojej sesji CP2020 odgrywałem w większym lub mniejszym stopniu narkomana bazując po części na własnych doświadczeniach. Stąd możesz spodziewać się raczej rdzy mieszającej się z gnijącym ciałem w miejscu złączenia wszczepu starego weterana, jeśli mam być dosadny.

Nie będzie tak dużo nadludzkich bohaterów, w większym lub mniejszym stopniu każdy będzie człowiekiem. W prologu umieściłem hybrydę jedynie by przedstawić świat IZ, niemniej odmieńców nie będzie w nadmiarze.

Oczywiście istnieje lepsze życie , ale leży ono raczej na szczycie korporacyjne piramidy. Wy jesteście bliżej dna.

EDIT: Wybrałem głównie IZ miast CP2020 z względów technologicznych a szczególniej z powodu sieci. W IZ każdy jest podpięty do wszechobecnej informacyjnej sieci a jego linie wzroku pokrywają przeróżne wirtualne hiperobiekty. To przypomina mi grę Syndicate (tą odnowioną jako strzelankę) oraz GitS gdzie każdego w jakiś sposób dało się shackować. To daje mi więcej pola do działania jako MG po prostu
 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 06-01-2014 o 15:25.
Pinn jest offline