Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-01-2014, 17:00   #9
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Wojan Zobacz post
Skoro tak, to może pomyślę nad jakąś postacią. Na razie nie mam konkretnych pomysłów. Muszę sobie odświeżyć podręcznik i wtedy pewnie na coś wpadnę.
Raczej jednak to nie będzie zwykły człowiek.
W porządku Masz czas, na razie tylko jedno pozostałe zgłoszenie.

Daje możliwość zagrania każdą postacią, choć ważne by szła z tym inwencja i dopasowanie gracza. Przykład: Chcesz mieć pełne cyber-ciało? Proszę bardzo , ale to kosztuje i zapewne by je zdobyć musiałeś zapożyczyć się u ruskiej mafii lub jesteś byłym elitarnym żołnierzem i niesiesz za sobą ciężką do wyleczenia traumę itp.

Moja pierwsze sesja i jedyna jako gracz w uni. IZ polegała na wcieleniu się w przebudzonego androida po zabójstwie swoich panów. Mnóstwo radości sprawiało mi poznawanie świata razem z jego rozterkami czarną optyką samoświadomej maszyny.

Jak na razie postać Brilchana jest mniej bojowa stąd dobrze zapełnić siłę ognia jakimś ulepionym z twardej gliny roninem. Ot jak wiadomo role solo zawsze najchętniej pożerane przez graczy
 
Pinn jest offline