Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-01-2014, 18:08   #10
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Ok. Pamiętaj jednak, że to sesja w założeniu z szybkim tempem stąd liczę miło na twoje zasoby czasowe.
OK będę pamiętał zdrowie mi się nieco sypię ostatnimi czasy ale odpisuje raczej na bieżąco, od czasu do czasu zdarza mi się dzień kiedy nie daje rady ale wtedy staram się informatyzować nie jest tak źle jednym słowem

Cytat:
Jak na razie postać Brilchana jest mniej bojowa stąd dobrze zapełnić siłę ognia jakimś ulepionym z twardej gliny roninem. Ot jak wiadomo role solo zawsze najchętniej pożerane przez graczy
No raczej nie bojowy. Wysłałem ci na PW moją koncepcje w kwestii podejścia postaci do przemocy


Cytat:
Raczej jednak to nie będzie zwykły człowiek.
Jeżeli mogę coś zasugerować ciekawym rozwiązaniem mógłby być jakieś cyborg w stylu tego czarnego gościa z Almost Human albo jakieś ekstrawertyk bo moja postać będzie robiła za jednoosobowe Truman Show nadający 24\H. Wolę uprzedzić

Choć z drugiej strony można z tego zrobić ciekawy konflikt
 
Brilchan jest offline