Wątek: Nowości :D
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2014, 14:41   #1
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Nowości :D

Z nowym rokiem Pinnacle miało co wydawać

Mamy więc tak:

Science Fiction Companion

Jak sama nazwa wskazuje odnowiony dodatek zawierający wszystko co może przydać się w konwencji SF Aktualnie rozpoczyna się przedpremierowa sprzedaż tego podręcznika, więc nie ma jeszcze dema pdf.

Link do newsa:
The Future Is Fast Upon Us! | Pinnacle Entertainment Group

Interface Zero 2.0

Najnowsza wersja Interface Zero, czyli mieszanki tego co znaliśmy z Shadowruna, Cyberpunka, wszelakich produkcji klimatem powiązanych z cyberpunkiem i masę innych materiałów które pozwalają zrobić z tego świetny świat, tak brutalny i zabójczy, jak i heroiczny i w pełni kinowym stylu

Kilka stron z podręcznika

Do tego za chwilę ma się również pojawić, wraz z Science Fiction Companion nowa odsłona Super Powers Companion w formie sprzedaży przedpremierowej. Zapewne znajdziemy tam ciekawe zmiany i nowości w stosunku do poprzednika. Wydaje mi się też, że zatrudniono do SPC jak i SFC tego samego (chyba bardzo dobrego) grafika. Mam więc ogromną nadzieję na wspaniałe arty

Na kanale Youtubowym Game Geeks (kanał poświęcony różnych grom RPG) pojawiła się recenzja Weird Wars: Rome. Osobiście oglądałem recki innych Savegowych podręczników z tego kanału i były bardzo fajnie zrobione, także tym bardziej polecam

Link do recencji
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"
JPCannon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem