Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2014, 16:06   #10
Lost
 
Lost's Avatar
 
Reputacja: 1 Lost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwu
Battle Hardened Weaponry, Combat & Survival Library. WeaponsCombat.com

Jeżeli to przegięcie to proszę administracje o skasowaniu linku. Pełna porad i "know how" strona w języku angielskim, o tym jak budować pułapki, improwizowaną broń palną i wszelakie złe rzeczy, jakimi nasi bohaterzy mogą przyłożyć niepokornym gangerom.

I jeszcze coś ode mnie:

Cytat:
Nazwa: Ślicznotka
Zdjęcie: Zdjęcie I
Używana amunicja: .45
Pojemność magazynka: 1
Reguły specjalne: Mały zasięg (20 metrów), Twardy spust, Niecelny, Zawodny, Wolne przeładowanie (4 segmenty. Po wystrzale trzeba odryglować, wyrzucić ręcznie łuskę, załadować nowy nabój i zaryglować)
Wymagana budowa:
Opis: Wiem, proszę Pana że nie wygląda, jak coś imponującego, ale z tym pistoletem wiąże się długa historia. Zrobił go mój świętej pamięci, niech mu ziemia lekką będzie mąż. Podobno zabarykadował się gdzieś na pustkowiach w starym warsztacie samochodowym, bez swojego Colta, który wypadł mu z rąk ale z dużym do niego zapasem amunicji, otoczony przez watahę dzikich psów. Jedzenia i wody miał tylko na kilka dni, a bestie proszę Pana wcale nie chciały odpuścić. Więc mając pod ręką narzędzia i części stworzył właśnie Ślicznotkę. Nazwa na moją część... Co się Pan śmiejesz?
Dodatki:
Cytat:
Nazwa: From Moloch with Love
Zdjęcie: Zdjęcie I
Używana amunicja: 8,5x50 mm
Pojemność magazynka: 1
Reguły specjalne: Twardy spust, Celny, Zawodny, Dobry Nabój, Wolne przeładowanie (4 segmenty. Po wystrzale trzeba odryglować, wyrzucić ręcznie łuskę, załadować nowy nabój i zaryglować)
Wymagana budowa: 14
Opis: Prawdziwe szaleństwo. Joe, tutejszy traper wziął kawałek drewna, wyrzeźbił z niego kolbę, dodał lufę z kaemu, który podobno wyciągnął ze zniszczonej maszyny molocha, z którą rok temu rozprawił się oddział Posterunku, tyle że nie było już komu rozebrać łup, podłożył pod to dwójnóg z M60, przerobił całą konstrukcję, żeby jakoś śmigała mu na ten dziwaczny nabój, który znalazł w środku i dodał to tego jeszcze lunetę. Tym samym w łapach ma najbardziej przerażającą snajperkę, jaką widziałem. Joe nie poluje już na gołębie i szczury. Teraz wali do jeleni i niedźwiedzi.
Nie narzekam póki mogę od niego kupić mięso, ale powiem Ci prawdę. To coś może siać śmierć i zniszczenie, ale jak będzie miało kaprys to zwyczajnie urwie mu pieprzone łapy i kawałek głupiej mordy.
I wtedy znów będę łaził głodny.
Dodatki: Luneta x8, dwójnóg
EDIT: przerobiłem opis i specyfikacje ostatniego karabinu, żeby nawiązywał do tego, co napisał Leminkainen. Byłeś moją inspiracją!
 
__________________
Spacer Polami Nienawiści Drogą ku nadziei.

Ostatnio edytowane przez Lost : 09-01-2014 o 08:53.
Lost jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem