Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2014, 16:52   #2103
Dekline
Opiekun działu Warhammer
 
Dekline's Avatar
 
Reputacja: 1 Dekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputację
Witam,

Nazywam się Mateusz, mieszkam w Pruszczu Gdańskim. Grywałem już w młotka 1 i 2 edycje, Neuroshime, Earthdawn. Preferuje storytelling z minimalna ilościa mechany niż zabawy w rozbudowana mechanike. Lubie systemy fantasy i postapo. Gram od kilku lat ale raczej nieregularnie, więc nie mam zbytniego doświadczenia - jesli chodzi o znajomość świata i mechanikę, z klimatem i ogarnięciem gry nie mam problemu.

Zarejestrowałem się gdyż ostatnia sesja dlugoterminowa (byforum) zgineła śmiercią naturalna a granie tutaj może być tym czego aktualnie oczekuje. Właściwie przymierzam się do jednej z sesji wymienionej w dziale rekrutacji.

P.S. CZy to tylko moje wrażenie czy Pomorza jest jakoś mało ludzi ( patrze po dziale oferty gry live).
 
Dekline jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem