Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-01-2014, 00:13   #22
Bachal
 
Bachal's Avatar
 
Reputacja: 1 Bachal ma wspaniałą reputacjęBachal ma wspaniałą reputacjęBachal ma wspaniałą reputacjęBachal ma wspaniałą reputacjęBachal ma wspaniałą reputacjęBachal ma wspaniałą reputacjęBachal ma wspaniałą reputacjęBachal ma wspaniałą reputacjęBachal ma wspaniałą reputacjęBachal ma wspaniałą reputacjęBachal ma wspaniałą reputację
No jeżeli nam się daje trzy dni, to i tego samego wymagamy od MG, co w tym dziwnego? Każdy ma napięty harmonogram( a na pewno większość) i wszelkie opóźnienia są w normie. Ale uprasza się o posta, sorry chłopaki jednak nie dam rady, wybaczcie, napiszę za dwa dni, to spoko. A nie info pisane o 15, że wieczorem będzie albo rano, oraz nieuzasadnienie tego w ponad 24 godziny, czemu się tak nie stało, to już chyba mogę czuć się upoważniony do zapytania, o co chodzi!? Wiadomo, każdy ma życie itp. itd. Ale jesteśmy ludźmi w większości dorosłymi, bez mała inteligentnymi, a w takim towarzystwie chyba można zwrócić uwagę na termin i wyrazić tym swoją ciekawość? Przez taki brak zainteresowania położył się trzy ostatnie sesje, w których brałem udział, bo nikt nie pytał, nic się nie działo... Ta mi się podoba i nie chcę tego samego.
 
Bachal jest offline