Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-02-2007, 20:13   #64
Markus
 
Markus's Avatar
 
Reputacja: 1 Markus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znany
Przyznam się szczerze, że trochę mnie to wszystko zaskoczyło Dakkon te runy otaczające portal sam wymyśliłeś, czy to jakiś czar z podręcznika? Jeśli, to drugie, to po walce powiesz mi co to za czar? Jestem diablo ciekaw tym bardziej, że nie trudno jest się domyślić, że tego maga na razie nie mogliśmy ani złapać, ani zabić, to by było za łatwe, choć z drugiej strony symboli się nie spodziewałem, raczej myślałem, że rozpieczętuje portal przy użyciu „Rozproszenia Magii”. Zaskoczyłeś mnie, a myślałem, że już nic mnie nie zdoła zdziwić Duży plus dla ciebie.


A i małe sprawa do drużyny. Sathi bez zaklęć może walczyć, ale raczej nie będzie zbyt efektywną wojowniczką, a ponadto Iskra nie może właściwie nic zrobić, ale zauważyłem, że zaklęcia, które rzucaliśmy za załomu, działały normalnie. Wiec jak myślicie, czy dobrym pomysłem będzie cofnięcie się do tyłu i rzucenie zmodyfikowanego „Pola Antymagii” na portal i runy? Z tego, co mi wiadomo, antymagia neguje nawet zaklęcia epickie, wiec te runy chyba tez zaneguję. Co o tym myślicie? Czy może lepiej żebym nie kombinował i włączył się do walki?
 
Markus jest offline