Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-01-2014, 23:30   #18
Wojan
 
Wojan's Avatar
 
Reputacja: 1 Wojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodze
Ok, post poleciał. Działania mojej postaci, mam nadzieję, że są opisane dostatecznie jasno.
Donavan zamierza sprawdzić kto idzie, ilu ich jest itd. Z pomocą Xiana przygotowuje ewentualną drogę ucieczki dla publiki, a sam (jak już namierzy bandę) rusza do nich. Zamierza z nimi pogadać. Tak, tak... pogadać.
Trzeba chłopakom głupie pomysły z głowy wyperswadować.

Avek już zrobiony. Taka wersja bardziej mi pasuje niż podzielony statyczny obrazek. Zmieniłem też wygląd Donavana. Takie nawiązanie do klasyki gatunku i mały hołdzik dla aktora, którego swego czasu bardzo lubiłem.

Niestety cyborgizacje nadal nie zrobione. Ogólnie mam wizję, co jak i gdzie, ale muszę nad tym przysiąść. Postaram się jutro to skończyć.
 
Wojan jest offline