Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-01-2014, 12:07   #23
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Aha, niezły awatar Wojan. Mógłbyś mi zrobić taki? Bo mam to oko jeszcze w zieleni i fajnie by wyszło jakby zmieniało odcienie ;]
Nie martwią was czytelnicy z epilepsją ? Mnie to tam nie przeszkadza jakoś bardzo ale to była pierwsza moja myśl jak zobaczyłem migającego awatara

Cytat:
EDIT: Trochę mi zmęczenie po siłowni wyszło i mnie mdli z rana , ale postaram się dać posta, bo dziś od południa i sobotę mnie nie będzie. Jednak na komentarza postaram się odpowiadać z telefonu więc możecie śmiało pytać.
Pamiętaj żeby dużo pić po wysiłku polecam tz. Anielską Wodę na pół litra ciepłej wody łyżkę stołową cukru i łyżeczkę od herbaty soli. Wymieszaj i wypij. Dobrze uzupełnia elektrolity

W każdym razie jest mój post z opisem hakerskich wyczynów postaci mam nadzieje że mój technobable ma choć odrobinę sensu i brzmi fajnie :P
 
Brilchan jest offline