Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-01-2014, 12:27   #26
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Wojan Zobacz post
Co do avka Pinn to nie ma sprawy. Jednak jak zauważył Brilchan to za dużo migania na jednej stronie może wnerwiać.
Może go jeszcze poprawię, coby mniej migał właśnie. Znaczy się wolniej.
Dzisiaj popołudniu mogę ci tego avka machnął, nie ma problemu.

A to, że ludzie 2.0 są bystrzejsi od reszty to jasna sprawa. W końcu czymś się muszą odróżniać, nie?
Ogólnie IZ jest mocno futurystyczna, o wiele bardziej niż CP nawet w momencie wydania. Świat w IZ jest bardzo daleki od naszego i cyberpunkowego klimatu już w nim dużo mniej. Choć to oczywiście zależy, jak się poprowadzi i na co położy nacisk. CP 2020, gdy wychodził opisywał świat nie tak znowu daleki od tego, jak wtedy wyglądała nasza rzeczywistość.
CP 2020 pokrył się już troszkę patyną i można go już nazywać retro cyberpunk
IZ to nowe spojrzenie na ten nurt fantastyki. Wiele rzeczy mnie w podręczniku razie, począwszy od samej mechaniki, a skończywszy na totalnym bałaganie i przeładowaniu formą. Wiele aspektów można spokojnie usunąć, aby wizja świata była bardziej spójna.

Bril ma rację będzie za bardzo oczojeb*ie na stronie jak wszyscy będziemy migać Niby to bardzo w stylu CP , ale pewnie nie tylko symulakra Gomez może mieć epilepsję. W twoim przypadku musi się zmieniać a w moim nie. Niebieski od zielonego na mój awatar oka lepiej pasuje , bo chce właśnie pokazać tytułowy chłód, stąd też akcja dzieje się w mroźnej zimie, mniej więcej takiej jaka w tym roku nawiedziła USA.

Też zgodzę się , że IZ jest przeładowany , ale to daje duże pole do selekcji i oczywiście z niego korzystam. U mnie większość populacji nadal to ludzie i spora część posiada tylko WPD niż dużo wszczepów. Większość ludzi idzie na użyteczność stąd mniej , ale lepiej. Oczywiście niektórzy fundują sobie bioniczną rękę od dla szpanu , ale będzie to słaby uliczny sprzęt (jak w podręczniku z sekcji o jakości cyberware).

Dobra zabieram się za posta.
 
Pinn jest offline