Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-01-2014, 13:18   #29
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Tylko muszę się namęczyć na zrozumieniem twojej części , bo niezbyt ogarniam ten hakerski żargon , który pewnie wiele wspólnego z prawdą nie ma Jak możesz łatwo wyjaśnić co Andy robi to będzie mi łatwiej :P
Rozbija dane na części, potem maskuje je pod koncepcjami matematyki abstrakcyjnej i symboliki żeby utrudnić komputerom odczytanie. Próbuje je podpiąć pod kanał z którego ma iść legalne nagranie walki i wysyła w takim odstępie czasu żeby nie wzbudziło to podejrzeń.

I jak sygnał już wylezie to żeby trudniej wykryć przesyła go z fałszywego adresu

Wiele wspólnego to nie ma z prawdą ale użyłem kilku realnych zwrotów (np. defragmentacja\fragmentacja ) chciałem żeby wyszło fajnie ale jak widać przedobrzyłem
 
Brilchan jest offline