Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-01-2014, 20:59   #64
Cooperator
 
Cooperator's Avatar
 
Reputacja: 1 Cooperator ma z czego być dumnyCooperator ma z czego być dumnyCooperator ma z czego być dumnyCooperator ma z czego być dumnyCooperator ma z czego być dumnyCooperator ma z czego być dumnyCooperator ma z czego być dumnyCooperator ma z czego być dumnyCooperator ma z czego być dumnyCooperator ma z czego być dumnyCooperator ma z czego być dumny
Ja jestem na śmiesznych studiach na śmiesznym kierunku na śmiesznej uczelni, więc mnie sesja w niczym nie zmienia dostępności czasowej, ale jeżeli jest tak, że tymczasowo warto by było zwolnić, to zwolnimy - tylko potrzebuję komunikatu z Waszej strony. Nie ma sensu, żebyśmy się pożegnali z tego powodu, że się nie wyrobicie z postem, albo żeby tego uniknąć będziecie pisać byle co w ostatniej chwili. Gra dla nas, nie my dla gry.

Z maciekafc'em żegnamy się w tym poście, pewnie z Pasiastym żegnamy się w następnym (chyba, że się zjawi, to nie ma sprawy). Davout miał jakiś zajob ostatnio, ale i tak oberwie drugi raz za niezgłoszenie nieobecności w tym temacie, tak jak powinien zrobić.

S.W.A.T., Reinhard, Davout - co sÄ…dzicie o zwolnieniu tempa?
 
__________________
"Nie porzucaj nadzieje, jakoć się kolwiek dzieje"
Jan Kochanowski
Cooperator jest offline