Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-01-2014, 22:14   #66
Cooperator
 
Cooperator's Avatar
 
Reputacja: 1 Cooperator ma z czego być dumnyCooperator ma z czego być dumnyCooperator ma z czego być dumnyCooperator ma z czego być dumnyCooperator ma z czego być dumnyCooperator ma z czego być dumnyCooperator ma z czego być dumnyCooperator ma z czego być dumnyCooperator ma z czego być dumnyCooperator ma z czego być dumnyCooperator ma z czego być dumny
Postaram się dawać więcej wskazówek zatem. Chociaż ze mnie Fate'owiec i Wolsungowiec, więc lubię raczej oddawać inicjatywę pomysłom graczy - trochę mnie dziwi, w jak niewielki sposób ze sobą współpracujecie - a jak dojdzie w końcu do konfrontacji, to każdy sukces będzie na wagę złota. Nie wiem, czy by Schmidt przeżył walkę z dresiarzem, gdyby nie pomoc NPCa (choć może by przeżył, ale miałby na przykład ze 2 kroki do śmierci).

Post w każdym razie jest - może nie tak dopieszczony, jakbym chciał, ale wolałem poczekać na odpisy, a teraz zrobiło się późno. Ot, reżim tempa. Zastanówcie się nad opcjami, jakie macie, pytajcie na PM, wykorzystajcie NPCów. I niedługo dobijemy do końca pierwszego "odcinka"
 
__________________
"Nie porzucaj nadzieje, jakoć się kolwiek dzieje"
Jan Kochanowski
Cooperator jest offline