Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-01-2014, 01:31   #27
Gargamel
 
Gargamel's Avatar
 
Reputacja: 527 Gargamel jest jak niezastąpione światło przewodnieGargamel jest jak niezastąpione światło przewodnieGargamel jest jak niezastąpione światło przewodnieGargamel jest jak niezastąpione światło przewodnieGargamel jest jak niezastąpione światło przewodnieGargamel jest jak niezastąpione światło przewodnieGargamel jest jak niezastąpione światło przewodnieGargamel jest jak niezastąpione światło przewodnieGargamel jest jak niezastąpione światło przewodnieGargamel jest jak niezastąpione światło przewodnieGargamel jest jak niezastąpione światło przewodnie
Wiesiu zaś zrobił co miał robić, czyli utopił trupa w latrynie po czym powrócił do reszty towarzystwa. Po jego minie i ruchach widać było, że niedawny napad szału to już odległa przeszłość. Nawet świetlnego miecza nie miał ze sobą. Musiał go w sraczyku zostawić lub zgubić gdzieś po drodze. Widząc, iż goście wycofują się w ewidentnym popłochu zawołał.
- Panowie, zapraszam na mały poczęstunek. Chyba nie pogardzicie dobrym, mocnym trunkiem? - spytał łagodnie, a wręcz pieszczotliwie. Tak inaczej, niż przy ścierwie akwizytora. Chłopaki mogli śmiało skorzystać z zaproszenia. W razie czego jest ich dwóch a Vel sam jeden.
 
Gargamel jest offline