Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-01-2014, 11:56   #109
Izydir
 
Izydir's Avatar
 
Reputacja: 1 Izydir nie jest za bardzo znanyIzydir nie jest za bardzo znanyIzydir nie jest za bardzo znanyIzydir nie jest za bardzo znanyIzydir nie jest za bardzo znanyIzydir nie jest za bardzo znany
1. Preferowany komunikator
GG, Skype(do głosowego zarysowania świata)
2. System RPG
Autorskie fantasy. Świat mam już wykreowany, jest oczywiście parę niedorobionych szczegółów, jednak od czego jest wyobraźnia.
3. Ilość graczy/mg
Preferowałabym poszukiwania jednego gracza, ewentualnie dwóch, trzech. Nie więcej. Fabułę wstępną mam zarysowaną na dwójkę bohaterów. W grze nie wystepuje MG.
4. Dodatkowe informacje, etc.
Świat jest krzyżówką Wiedźmina i LOTR. Nie ma MG, każdy gracz po trochu steruje akcją (bez przesady - jeżeli komuś nie podoba się coś, co wymyślił drugi gracz, nie walnie nagle meteoryt), żadnych kostek, kart postaci. Akcja będzie polegała głównie na sterowaniu Strażnikami (zakładam w liczbie dwóch, kobieta i mężczyzna- ja oczywiście kobieta, a jak.) - pilnującymi pokoju w świecie, mającymi swoje małe dramaty między sobą i próbującymi bezstronnie pogodzić skłócone rasy w obliczu zbliżającej się wojny. Zakładam występowanie ok. 6-7 ras - 3 gatunki elfów,3 gatunki ludzi i krasnoludy, ew. niziołki, do tego potwory, te dobre jak i złe.
Wolałabym codzienne odpisywanie. Mam ogrom weny, a nikt nie chce podjąć się wyzwania pisania ze mną. Podobno jestem wredna jak ścigam o posta.
5. Forma kontaktu z poszukiwaczem
GG: 9779870
Skype: Tosiollo
PW na forum
 

Ostatnio edytowane przez Izydir : 11-01-2014 o 12:10.
Izydir jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem