Wątek: Walentynki
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-02-2007, 21:50   #12
Wernachien
 
Wernachien's Avatar
 
Reputacja: 1 Wernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodze
Walentynki? Stanowcze NIE!
Po pierwsze idąc ulica mam dosyć serduszek wywieszonych w KAŻDEJ witrynie. no może ocalały zakłady pogrzebowe...
I już nawet nie chodzi o szeroko zakrojoną komercję, ale o bombardowanie zwykłego człowieka atmosfera miłości i całusków aż się mdło robi od tej całej słodyczy.
Dla mnie większą wartość ma cukierek ot tak bez okazji niż najładniejszy prezent z okazji walentynek

Angrod wspomniał o Nocy Świętojańskiej - dla mnie rewelacja! Ciepła noc, mnóstwo miodu pitnego, ogromne ognisko i pogańskie śpiewy :P No w każdym razie tak to zapamiętałam A jeśli chodzi o święto miłości w zimie to jest to w pewien sposób sensowne - miłość rozgrzewa
 
Wernachien jest offline