Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-01-2014, 15:51   #2112
GorkyFactory
 
GorkyFactory's Avatar
 
Reputacja: 1 GorkyFactory ma wspaniałą przyszłośćGorkyFactory ma wspaniałą przyszłośćGorkyFactory ma wspaniałą przyszłośćGorkyFactory ma wspaniałą przyszłośćGorkyFactory ma wspaniałą przyszłośćGorkyFactory ma wspaniałą przyszłośćGorkyFactory ma wspaniałą przyszłośćGorkyFactory ma wspaniałą przyszłośćGorkyFactory ma wspaniałą przyszłośćGorkyFactory ma wspaniałą przyszłośćGorkyFactory ma wspaniałą przyszłość
Witam serdecznie, GorkyFactory tak zwany. Lat siedemnaście, nowy w świecie tych pbfów. Nikt mnie nie wprowadza w ten świat z zewnątrz. Po latach postanowiłem wreszcie spróbować, wcześniej byłem zbyt nieśmiały aby zagadać tych "okularników" wówczas z planszówkami na przerwie. Ale to jednostkowe przypadki, w moim otoczeniu mało kto interesuje się takimi rzeczami. Niestety. Jako ten rzadki czytelniczy umysł, chcę zajrzeć i jeszcze skorzystać z pbfów zanim umrą. A z tego co słyszałem, powoli wymierają. Nie wiem na temat, co tutaj się dzieje kompletnie nic. Także czeka mnie nauka. Interesuję się psychologią i cybernetyką społeczną, dobrą książką i wszystkim co związane z literkami. Pozdrawiam.
 
GorkyFactory jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem