Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-01-2014, 21:07   #24
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
A ja już myślałem, że Secutor i KD będą prowadzić. No nic. Jak nie przeszkadza wam, że będę odpisywał raczej częściej niż rzadziej i raczej mniej niż więcej (hy, pisałem to zanim przeczytałem czego chcecie, więc skoro tego chcecie to tak będzie jak przyjmiecie mnie). Stworzę standardowo, jak zawsze: człowiek - wojownik albo zaszaleję i tym razem stworzę człowiek - barbarzyńca. Zagrałbym przywoływaczem, ale raczej nie będzie wam się chciało pilnować jakichś eidolonów i innych srutytuty. Pewnie będzie wojownik. Zgodnie z zasadą "albo wejdzie w dorosłość jako przyzwoita osoba albo nie dożyje osiemnastych urodzin" moja karta wpłynie do jutra wieczora albo w ogóle nie wpłynie.
 
Anonim jest offline