Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-01-2014, 21:10   #3
Smirrnov
 
Smirrnov's Avatar
 
Reputacja: 1 Smirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znany
Doc jest dobry gdy w dialogu ma wziąć więcej osób (tak jak teraz w karecie) ale jeśli ograniczymy się do osoby obok i na przeciwko to można by na początku po prostu poprzez PW porozmawiać. Tak czy inaczej, ktoś zaznajomiony z dockiem niech go założy (to prośba, nie groźba) by po prostu był.
Ten tydzień mnie nie będzie w dostępie (zaliczenia) więc możecie to potraktować jako hm... nieudolność w posługiwaniu się językiem albo po prostu niechęć do rozmów.
Jeśli ktoś nie domyślił się po imieniu to postać znad Bałtyku moja pochodzi. Wygląd przeciętnego "woja" ale wyraz twarzy za "inteligentny" na podrzędnego zabijakę
strój... eee... skóra +futerko+len+kółka kolcze. Jak ktoś chce może spróbować opisać na własną rękę, a ja dodam szczegóły niewidoczne przez płaszcz podróżny. [jeśli mi się nie spodoba to poproszę autora o edycję] To tyle,
 
__________________
Kto lubi czytać, ten dokonuje wymiany godzin nudy, które są nieuchronne w życiu, na godziny rozkoszy.
Smirrnov jest offline