Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-01-2014, 12:01   #5
Dekline
Opiekun działu Warhammer
 
Dekline's Avatar
 
Reputacja: 1 Dekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputację
Ok. Może dobrym pomysłem byłoby żebyś podał mi strony podręcznika które muszę ogarnąć. Te z tworzeniem postaci rozumie się samo przez się, ale mi chodzi np o to: "dziejącą się w roku 2515 KI – a więc przed Burzą Chaosu – w Ostlandzie." Nie wiem na ile wpływa to na świat itp. Mam jeszcze pytanie co o znacza: "800 pkt. doświadczenia", gdyż zawsze składałem KP na zasadzie rzutów kością. No i na koniec: czy biorąc pod uwagę że jesteśmy chlopami którzy tymczasowo pełnią służbę musimy wybrać typowo chłopskie profesje(nie-inteligenci), czy mozemy wybrać każda(łącznie z poborca podatkowym itp), czy może też mamy wybrać typowo wojownicze(ochroniarz,banita)/wojskowe (straznik, szermierz).
 
Dekline jest offline