Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-01-2014, 17:52   #1
Altaris
 
Reputacja: 1 Altaris jest jak niezastąpione światło przewodnieAltaris jest jak niezastąpione światło przewodnieAltaris jest jak niezastąpione światło przewodnieAltaris jest jak niezastąpione światło przewodnieAltaris jest jak niezastąpione światło przewodnieAltaris jest jak niezastąpione światło przewodnieAltaris jest jak niezastąpione światło przewodnieAltaris jest jak niezastąpione światło przewodnieAltaris jest jak niezastąpione światło przewodnieAltaris jest jak niezastąpione światło przewodnieAltaris jest jak niezastąpione światło przewodnie
[Autorski] Kalifornijski Sen



Mam zamiar ogłosić rekrutację do sesji poniekąd Sandboxowej, przeznaczonej dla około 3-5 osób. Akcja rozgrywa się w Los Angeles w czasach mniej więcej obecnych, a więc broń palna i szybkie samochody są na porządku dziennym. W sesji gracze wcielać się będą w grupkę bandytów, gangsterów, mafiozów, złodziei i wszelakiej maści przestępców, którzy postanowili połączyć siły, związani dawnymi interesami i zebrać się w swojego rodzaju grupę przestępczą, planując zrobić coś większego - przestępstwo na ogromną skalę.

W sesji każdy z graczy miałby ogromną swobodę zarówno w grze jak i kreowaniu postaci. Ogólnym zamysłem jest planowanie, oraz wykonywanie przestępstw jako grupa tak, aby nie zostać zabitym, oraz złapanym. Mam na obecną chwilę kilka pomysłów co do możliwych sytuacji.

Zanim stworzę odpowiedni wzór do stworzenia postaci, chciałbym zapytać, czy są w ogóle jacyś chętni?
 
Altaris jest offline