Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-01-2014, 20:25   #3
Altaris
 
Reputacja: 1 Altaris jest jak niezastąpione światło przewodnieAltaris jest jak niezastąpione światło przewodnieAltaris jest jak niezastąpione światło przewodnieAltaris jest jak niezastąpione światło przewodnieAltaris jest jak niezastąpione światło przewodnieAltaris jest jak niezastąpione światło przewodnieAltaris jest jak niezastąpione światło przewodnieAltaris jest jak niezastąpione światło przewodnieAltaris jest jak niezastąpione światło przewodnieAltaris jest jak niezastąpione światło przewodnieAltaris jest jak niezastąpione światło przewodnie
Mój styl? To zależy. Jestem raczej lustrem - jeżeli ktoś pisze rozwinięte posty, to ja również podaje szczegóły i zaawansowane opisy. A jak ktoś woli szybką, spokojną sesję, to piszę krótkie posty.

Moim zdaniem, jeżeli masz plan, Twoja sesja wypadnie raczej lepiej - masz więcej doświadczenia, to z pewnością, oraz jesteś znana na portalu, więc przyciągniesz Graczy Możliwą opcją byłoby, gdybyś Ty założyła wątek. Ale zapewne "później" oznacza za miesiąc, dwa. Czy może jednak mniej?

Co do systemu - nie przepadam za nimi. Spędziłem kilka lat na PBFach posługujących się mechanikami autorskimi. Nie lubię grzebać w systemach ;x Wolę, jak wszystko jest napisane w temacie Rekrutacji.
 

Ostatnio edytowane przez Altaris : 12-01-2014 o 20:29.
Altaris jest offline