Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-02-2007, 02:04   #66
Dakkon
 
Reputacja: 1 Dakkon ma wyłączoną reputację
dobra to od poczatku

jaszczur mag nie jest magiem ino szamanem stworzenia te sa za malo inteligentne zeby byc magami, ale znaja magie przyrody itp jak druidzie tyle tylko ze zeby ja wykorzystac wypisuja pradawne runy na roznych rzeczach (to wymyslilem sam ;p)

co do czaru wykrycia magii itp, runy uaktywniaja sie tylko gdy ktos rzuci niedaleko nich zaklecie ofensywne (atakujace, zadajace obrazenia, wstrzymujace itp) jednak dla pozostalych czarow zachowuja sie jak zwykle kamienie brukowe z wypisanymi nan kreda symbolami

magia runow jest potezna ale niekontrolowana, nie robi wiekszej krzywdy ale pochlania i wstrzymuje zaklecia ofensywne (jak napisalem zaczely juz przygasac te runy a niektore sie wypalily czyli duzo w nich mocy nie zostalo, a czarowac dalej mozecie bez przeszkod tylko efekty moga byc neutralizowane od czasu do czasu przez runy), zostaly one przygotowane wczesniej, w koncu pisalem ze to miejsce zrzutu, portale sie nie przemieszczaja czesto wiec uzywali go za kazdym razem, musieli go jakos zabezpieczyc przed nieproszonymi goscmi takimi jak wy teraz

runy byly moim wymyslem niema ich raczej w podreczniku zadnym chociaz pewny nie jestem

tak maga jaszczura niemogliscie zlapac niestety za latwo by bylo

musi byc troche wyzwania w tym wiec niestety ale musze poutrudniac wam zycie zeby nie bylo, ze przez kolejne hordy potworow i bandytow przechodzicie jak przez maslo
 
__________________
"Z zawodu jestem rzeźnikiem, ale bycie poszukiwaczem przygód niewiele się od tego różni. Poprostu mięso, które teraz siekam tasakiem, trochę mocniej wierzga"
Dakkon jest offline