Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-01-2014, 21:55   #7
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Cytat:
Jeżeli byłaby poprowadzona przez kogoś ze stażem w sesjach, byłoby to lepsze rozwiązanie.
To nie ja. Mam dwie rozgrzebane sesje, żadnej nie skończyłam, gracze mi uciekają, sama rezygnuję, etc. etc. etc.

Cytat:
Co do systemu - nie przepadam za nimi. Spędziłem kilka lat na PBFach posługujących się mechanikami autorskimi.
A serio - mechaniki czytać/implementować nie musisz (jest ciężka, fakt), ale mnóstwo w tych podrach smaczków, trików, opisów tej gangsterskiej rzeczywistości i praw w niej panujących. Autor jest ex-gliniarzem, więc wie, co pisze

Cytat:
Możliwą opcją byłoby, gdybyś Ty założyła wątek.
Nie. Ale współ-prowadzeniu mówię stanowcze "być może". Będzie konkret - rekruta/sesja - będą chętni, to pogadamy. Na razie jest spore zainteresowanie, więc wróżę sukces

Powodzenia, jak coś - napadaj mnie na gg/pw.

A.
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!

Ostatnio edytowane przez Autumm : 12-01-2014 o 22:00.
Autumm jest offline