Wątek: Walentynki
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-02-2007, 10:47   #16
Wernachien
 
Wernachien's Avatar
 
Reputacja: 1 Wernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał Tahu-tahu
Jestem jednak przekonana, że najzagorzalsza przeciwniczka poczuja się co najmniej źle jeśli jej mężczyzna pominie milczeniem to całe kiczowate zamieszanie.
Uwierz mi, ja i mój mężczyzna nie obchodzimy Walentynek Choć nie ukrywam, że trudno przejść obojętnie wokół miłosnego zamieszania, głównie dlatego, że jest męczące.

Tahu-tahu: przede wszystkim chcę powiedzieć, że nie jestem przeciwniczką walentynek. Sama pamiętam jak w podstawówce, czy gimnazjum był to doskonały pretekst by wylać na papier wszystko to co się gotuje w serduchu

Angrod, Sheol: Trudno mi mówić o organizowaniu LastInn'owej Nocy Świętojańskiej, bo jestem tu nowiutka Zapraszam jednak na noce świętojańskie do Lublina - byli już tacy, którzy tańczyli w samej bieliźnie :P
 
Wernachien jest offline