Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2014, 16:48   #20
Mike
 
Reputacja: 1 Mike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputację
dopiero zauważyłem że zedytowałeś wcześniejszego posta
Cytat:
Mike - Zmień definicję charakteru. Pekińczyk na wiadrze kawy może oznaczać właściwie wszystko i nic zarazem. Dopisz sobie w ekwipunku także klucze do magazynu. W wyglądzie mógłbyś napisać, jak chodzisz ubrany, czy masz jakieś znaki szczególne, nie wiem, pieprzyk, cokolwiek. Przystojny dałoby się trochę rozwinąć. Dodatkowo, zamiast specjalizacja w "Noży" proponowałbym specjalizację przykładowo z czymś związanym z medycyną.
Pekińczyk na wiadrze kawy:
Wyobraź sobie niskiego jak na Azjatę kolesia, który jednocześnie szatkuje marchew, nie patrząc na ręce (ostrze rozmywa się od wielkiej prędkości) do tego gada z kimś przez telefon, ogląda telewizję i jednocześnie przyjmuje zamówienie od kelnera. Gdy je przyjmie zamówienie rzuca to co robił i zaczyna obierać warzywa, zamiesza w innym garnku. Przełączy kanał, zbluzga kelnera za kaleczenie polskiej nazwy pierogów, a na koniec poda mu poprzednie zamówienie, nie mówiąc dla kogo to. Bo uważa, że kelner pamięta i wie co podaje. Nakręcony i narwany - w skrócie

Znaków szczególnych niema, ubiera tez się normalnie, koszulka i jeansy. W zasadzie nie ma o czym pisać. Przystojny... to ciężko zdefiniować bo nikt nie zna kryteriów na jakich opierają się kobiety
Ale dlaczego nie noże? To jego narzędzie pracy używa go od dziecka, a medycynę studiuje dopiero 3-4 lata, liczy po prostu na dobra kasę jak już będzie lekarzem, ale nie chece zbawiać świata i być drugim Housem W Chinach lekarz to prestiż i kasa jak się dobrze ustawi
Noże to podstawa. Wiec lekarzem jest raczej średnim Ja bym do takiego nie poszedł
 
Mike jest offline