Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2014, 18:58   #7
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Cytat:
Pewnie tak... każda pliszka swój ogonek chwali.
Ale jaki jest sens tej "dyskusji" ?

Napisałam *swój* sposób. Ty podałeś *swój*. Okej. Dzięki, że podzieliłeś się własnymi metodami i przemyśleniami. Nie zamierzam toczyć bojów i sprzeczać się, który jest *lepszy*. Oba są tak samo złe i tak samo dobre, i nie ma co walczyć o prymat takiego czy innego podejścia - jednym graczom i MG'om przypasuje takie, innym inne, a jeszcze ktoś pewne ma swój patent.

Cytat:
Szczerze, nie zauważyłem...
Cytat:
Chyba, ze koniecznie chcemy tworzyć byty i za chwilę to samo, choć nie tak samo będzie dla sesji w realu?
Cytat:
jakby mi MG coś takiego zaserwował na sesji to bym mu automatycznie poprawił na "Sióstr Szarytek"
Asch, nie teraz, boli mnie głowa. Jeśli chcesz się pobawić w złośliwostki i czepialstwo, to zapewniam Cię, że na forum są ludzie, którzy piszą gorsze rzeczy i są bardziej nerwowi niż ja - będzie z nimi łatwiej się droczyć. A poza tym myślałam, że jesteś już w tym wieku, w którym zna się więcej sposób na podryw, niż ciągnięcie dziewczynki za warkocze, albo strzelanie gumką od stanika.

Buziaki i pozdrowienia ;*

A.
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!
Autumm jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem