Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2014, 19:41   #40
Altaris
 
Reputacja: 1 Altaris jest jak niezastąpione światło przewodnieAltaris jest jak niezastąpione światło przewodnieAltaris jest jak niezastąpione światło przewodnieAltaris jest jak niezastąpione światło przewodnieAltaris jest jak niezastąpione światło przewodnieAltaris jest jak niezastąpione światło przewodnieAltaris jest jak niezastąpione światło przewodnieAltaris jest jak niezastąpione światło przewodnieAltaris jest jak niezastąpione światło przewodnieAltaris jest jak niezastąpione światło przewodnieAltaris jest jak niezastąpione światło przewodnie
@Pepepetku, owszem, wyjaśniłem. Mieliście dostać warna za formę podania z początku. Po poprawkach zaakceptowałem. I owszem, możesz być poliglotą. Czy to nie czyni Cię dobrym gadaczem? Poza tym, jak definiujecie dobrego gadacza? Rekrutacja już raczej zamknięta, więc nikogo nie dostaniecie. Macie samochody, każdy z Was umie jeździć samochodem.

Zawsze możecie ściągnąć jakiegoś NPC. Każdy z Was zna jakiegoś człowieka, jak mówiłem. To jest miasto, w którym żyjecie. Znacie adresy, nazwiska. Rekrutacja jest już zamknięta.
 
Altaris jest offline