Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2014, 19:52   #44
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
-Jak dla mnie jak rozumiem to średnią jakąś tam to każdy ludź w tej grze ma a nwet i BG. Tak jest i z gadaniem i z drajwerowaniem. To, że ktoś zna ileś tam języków nie oznacza, że umie "pójść i załatwić sprawę" jeśli chodzi o przegadanie kogoś. Brakuje nam kogoś takiego. Kogoś kto umiałby wyciągnąć info bez mordobicia i podejrzeń albo podszyć się pod kogoś i rozejrzeć itd. Tak samo jak specowego drivera gdy np. przyjdzie wiać przed pościgiem albo dostarczyć paczkę na czas na drugi koniec miasta

-Chyba, że jakoś te specostwa porozdzielamy między siebie. Może być i na KP jak co. Nie wiem na głos myślę na razie...


-A w ogóle to pod jaki dział to podpada ta sesja? W ktym podwątku to będzie? W "Innych"?


@Autumm

-Będziesz naszą cziliderką?
 
Pipboy79 jest teraz online