Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2014, 20:19   #2115
Cree
 
Reputacja: 1 Cree ma wspaniałą przyszłośćCree ma wspaniałą przyszłośćCree ma wspaniałą przyszłośćCree ma wspaniałą przyszłośćCree ma wspaniałą przyszłośćCree ma wspaniałą przyszłośćCree ma wspaniałą przyszłośćCree ma wspaniałą przyszłośćCree ma wspaniałą przyszłośćCree ma wspaniałą przyszłośćCree ma wspaniałą przyszłość
Witajcie, jestem Cree. Prawdziwe imię raczej nieważne...póki co. Dużo czytam, dużo piszę. Zarówno na papierze jak i klawiaturze. Pbf'ami oraz RPG interesuję się odkąd pamiętam. Bywałem na wielu forach, pbfach oraz konwentach.
Typ z pozoru aspołeczny bo nihilista. Ten z egzystencjalnych. Gdy trzeba jestem poważny a gdy nie trzeba to często też. Nie znaczy to, że nie umiem się uśmiechać czy nie mam poczucia humoru, oczywiście, że mam. Czarny.

Doświadczenie z pisaniem mam raczej średnie. Napisałem kilka opowiadań na papierze gdy byłem dzieckiem. Skończyły w piecu gdy zobaczyłem je po latach. Do tego różne pbf gdzie bywałem zarówno graczem jak i Mg.
Kiedyś sam nawet jakieś założyłem, lecz już nie istnieje.
Ogółem jestem kreatywny, mam podzielną uwagę i mam duże zdolności adaptacyjne więc mogę pisać w różnych systemach i kilka rzeczy naraz.
 
Cree jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem