Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2014, 21:11   #19
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
-No na początek przyda się kasa. Bankomaty nie są złe. I nikomu nie powinna stać się krzywda co z punktu widzenia mojego hiroła duży plus.

-Kamery nie są problemem. Bankomaty nie są ruchome więc łatwe w obserwacji. Kamery też. Jak się nie pali i ma się parę dni, powiedzmy tydzień to spoko można wyhaczyć gdzie są kamerki i podumać jak je zutylizowac na akcję. Choćby sprayem.

-Myślę, że jak mam speca od włamów do sejfów to taki bankomacik ropykam na bierząco. Czy może się mylę?

-Jaki magazyn my niby mamy? Gdzie i z czym on jest? Kto tam jest, pracuje ma dostęp?

-Wysypisko jest w pytę. Można mieć mnóstwo różnego dziwnego/ciężkiego/brudnego sprzetu i to naturalne jest.

-Ja bym potrzebował hajsu na wynajęcie/kupno mieszkania obok "mojego" skarbczyku. Muszę gdzieś zacząć ten podkop albo wybijać ścianę.
 
Pipboy79 jest offline