Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2014, 22:17   #30
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
-Mnie chodziło, że jeszcze na etapie rozpoznania terenu możesz się włamać do danych banku i sprawdzić jakie mają kamery, czujniki, alarmy itd. Jak będę miał te dane to z kolei ja będę mógł kombinować co dalej.

-Moim zdaniem wyłączanie światła to nie wiem czy to dobry pomysł. Takie miejsca raczej będą na uwadze i mogą kogoś wysłać by sprawdził co jest grane. A poza tym ściana, podłoga czy drzwi to mechanika i trzeba się przez nie przebić czy światło jest czy nie. Ok, ma znaczenie dla alarmów ale sam brak światła też może być alarmem.

-Generalnie na razie bym się tym nie kłopotał póki nie obadamy celu w sesji. Na razie można kombinować jak zdobyć hajs na lepciejsze zabawki.

-Nie rzucający się w oczy pojazd dobra rzecz. Przyda się do rozpoznania. Hm... A tak w razie czego... Dałoby się ten bankomat załadować do tego mesiowego bagażnika?
 
Pipboy79 jest offline