Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-02-2005, 17:45   #1
Templarius
 
Templarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Templarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwu
Coś specjalnego...

Znalazłem dzieki czytsemu przypadkowi coś bardzo interesującego. Myślę ,że bardzo spodoba się co niektórym wrażliwszym na sztukę osobom

http://99rooms.terracontent.de/index.html

Jest to niby gra- nie gra we flashu... naprawde jest w niej cos przygnębiającego i jednocześnie postapokaliptycznego... po prostu porusza (przynajmniej mnie).
Całość polega na "wędrowaniu: po 99 pokojach (zdjęciach) ,które ,niby martwe, tętnią życiem... (głownie dzięki aniacjom flashowym ). Po prostu warto tam zajżeć...

PS. poruszamy się myszką, po prostu kilkoma kliknięciami... by przejść do następnego wystarczy znaleść element pokoju, który coś zmieni...uruchomi... poruszy. (Wersja dla leniwców- wystarczy wcisnąć CTRL lub strzałki by uruchomić ręczny wybór pokoi do zwiedzania).
 
__________________
"All those moments will be lost... In time... Like tears... In the rain. Time to die."
Templarius jest offline