Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-01-2014, 15:37   #7
Karolczaneq
 
Karolczaneq's Avatar
 
Reputacja: 1 Karolczaneq jest na bardzo dobrej drodzeKarolczaneq jest na bardzo dobrej drodzeKarolczaneq jest na bardzo dobrej drodzeKarolczaneq jest na bardzo dobrej drodzeKarolczaneq jest na bardzo dobrej drodzeKarolczaneq jest na bardzo dobrej drodzeKarolczaneq jest na bardzo dobrej drodzeKarolczaneq jest na bardzo dobrej drodzeKarolczaneq jest na bardzo dobrej drodzeKarolczaneq jest na bardzo dobrej drodzeKarolczaneq jest na bardzo dobrej drodze
- I tak nie poruchasz - powiedział krótko Adolf który pojawił się nagle za plecami Michaela i zamknął jego laptopa. - Kasa się sama nie zarobi kurwa a ja mam na oku pewien mały sklep z elektroniką. Sprzedaż idzie tam świetnie więc parę kafli byśmy zgarnęli. A zresztą sam to mogę zrobić..
Adolf wstał i wyjął obie beretty, na które nałożył tłumiki. Wyjął również z kieszeni czarną kominiarkę i włożył ją do torby. Schował tam również jeden z pistoletów, zaś drugi włożył za pas i przykrył marynarką. Potem usiadł i spytał :
- Dobra kurwa, jedzie ktoś ze mną czy sam mam kasę cisnąć ? Bo jak tak to jedziemy teraz bo zaraz sklep zamykają i kasa już jest pewnie pełna.
 
Karolczaneq jest offline