WÄ…tek: Walentynki
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-02-2007, 16:09   #24
Wernachien
 
Wernachien's Avatar
 
Reputacja: 1 Wernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodze
Arango, Mira, ten topic powstał po to by porozmawiać o Walentynkach, po to by ludzie mogli wyrazić swoje opinie. Od samego początku było wiadomo, że będą i zwolennicy i przeciwnicy tego 'święta'. Gdyby było tylko jedno 'stronnictwo' to dyskusja prawdopodobnie by się nie zawiązała, prawda? :)

Nikt nie ocenia tych, którzy obchodzą walentynki, chcą to obchodzą i nikt nie próbuje tego zmieniać. W takim razie skąd stwierdzenie, że zaraz wyjdą z tego wszystkiego kłótnie? :)

Ja osobiście żałuję, że w temacie nie powstała ankieta - ciekawiłby mnie jej wynik :)

Rhamona: jeśli chodzi o daty urodzin, to ja akurat przywiązuję do nich wagę :P Może to i głupie, ale doceniam pamięć. Mam przynajmniej żywy dowód tego, że ktoś pamiętał właśnie o mnie a nie o czymś (co jak imieniny, czy walentynki) można sprawdzić w kalendarzu, czy - ku mojemu przerażeniu - przeczytać na wyświetlaczu w autobusie... :P:P
 
Wernachien jest offline