Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2014, 13:52   #98
TSF
 
Reputacja: 1 TSF ma wspaniałą przyszłośćTSF ma wspaniałą przyszłośćTSF ma wspaniałą przyszłośćTSF ma wspaniałą przyszłośćTSF ma wspaniałą przyszłośćTSF ma wspaniałą przyszłośćTSF ma wspaniałą przyszłośćTSF ma wspaniałą przyszłośćTSF ma wspaniałą przyszłośćTSF ma wspaniałą przyszłośćTSF ma wspaniałą przyszłość
Pomysł od samego początku mi się spodobał, jedynie świat niebardzo mnie przekonał.

Od razu pomyślałem, że chętnie stworzyłbym swoją wersję, ale nie chciałem kraść idei.

Niemniej, skoro sprawy tak się przedstawiają, rozważę możliwość przejęcia sesji.

Jeśli się zdecyduję, na pewno zmienione zostaną realia.

Mam parę pomysłów na scenariusze, jeden rozgrywający się w skali globalnej, w świecie zmyślonym, drugi natomiast osadzony byłby w naszym świecie, gdzieś na przełomie antyku i średniowiecza w skali o wiele mniejszej, lokalnej bym powiedział.

Jeśli byliby jacyś zainteresowani, walcie na priv albo odpisujcie tutaj.

J.
 
__________________
"Optimist, loser by choice, bastard of nations. Hedonist suspended in a vacuum of his own incompetence and malaise. Romantic-realist helplessly in love with femininity. Uncompromising in his antinomy and a sense of hurt, pathetic agent of his species ..."
TSF jest offline