Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2014, 18:32   #25
Vilir
 
Vilir's Avatar
 
Reputacja: 1 Vilir jest godny podziwuVilir jest godny podziwuVilir jest godny podziwuVilir jest godny podziwuVilir jest godny podziwuVilir jest godny podziwuVilir jest godny podziwuVilir jest godny podziwuVilir jest godny podziwuVilir jest godny podziwuVilir jest godny podziwu
Danny spojrzał na Iwana i uśmiechnął się - Naprawdę chcesz żeby ktoś z nas się tam zatrudnił? Kiedy mówiłem o rozmowie kwalifikacyjnej, bo mówiłem to ja, a nie Mouse, to miałem na myśli tylko rozmowę, a nie pracę - Irlandczyk rozejrzał się po towarzyszach, po czym znów skierował wzrok na staruszka z brodą.

- Nie okradany podrzędnej placówki tylko ogromny bank. Jeżeli się uda to zaraz po skoku będą o tym mówiły media i gazety. Co z tego że podamy fałszywe dane? Jeśli przyjmą cię do pracy, to na legitymacji będzie twoje zdjęcie, a po skoku będzie ono w internecie i na wszystkich komisariatach - spojrzał na starca gromiącym wzrokiem - a okradając bank okradasz też ludzi, którzy będą aż rwać się do pomocy przy pochwyceniu złodziei - to mówiąc odwrócił się i zrobił kilka kroków do przodu myśląc nad kolejnym pytaniem, które miał zamiar zadać, a wyleciało mu z głowy.

- Robiąc podkop z wynajętego domu do banku, czy nie informujemy policji od razu jak weszliśmy i którędy wyszliśmy? - powiedział znów do Iwana tym razem jednak stojąc do niego tyłem i myśląc nad kolejnymi elementami planu, które można by poprawić.
 
Vilir jest offline