Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2014, 19:26   #25
Quelnatham
 
Quelnatham's Avatar
 
Reputacja: 1 Quelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetny
Wybaczcie raz jeszcze, ale miałem wyjątkową kumulację nagłych i mniej nagłych spraw. Wrzuciłem nie czekając na was. Liczę, że Ulli doklei brakujący kawałek tekstu do swojego. Post jest i jest walka.

Będzie więc szansa na wypróbowanie czy i jak szybko uda nam się ją rozegrać. Najzgrabniej poszłoby jakbyśmy się wszyscy na doku spotkali raz czy dwa czy trzy. Ja ogólnie popołudniami/wieczorami jestem bądź być mogę, więc zależy to od was.
Oczywiście doc jest od tego, żeby nie trzeba było robić wszystkiego na raz, więc jeśli szans na posiedzenie nie ma to pójdziemy systemem turowym. Jedna tura-dwa dni(albo szybciej, jak będą deklaracje).

P.J. się nie odzywa, więc Tłumacz przypada mnie.
Rekrutacja dodatkowa jeśli będzie to w bardziej sprzyjającym czasie (dla mnie i części potencjalnych graczy). Zresztą nie przesadzajmy. Chociaż czas w jakim odpadła pierwsza osoba był rekordowy to jest was jeszcze czwórka
 
Quelnatham jest offline